המלצות

לקוחות מרוצים

דודי יקר כמי שמבוטחת שנים רבות, רוצה לומר תודה, תודה שלפני שנים רבות נתת לי להבין את חשיבות הביטוח ... אובדן כושר עבודה, מי היה מאמין שאני כאישה חזקה יום אחד אזדקק לזה... במרחק הזמן לחמת עבורי למה שהגיע לי, היית שם לפתור כל בעיה... לתת עיצה טובה ובכלל ! אתה מקצוען... והעלתי על הכתב בכדיי שאנשים יבינו ״לעולם חוסן״! במיוחד בתקופה הנוכחית לולא עזרתך... היה לי מאוד קשה לעבור את תקופת הקורונה🙏🏼 תודה מעומק הלב ממליצה בחום כמי שאיתך כ 20 שנה! הלוואי וירבו כמותך האמפתיה ומתן שירות מקצועי!
בהוקרה, ריקי אשין
052-2543144
ברצוני להביע את הערכתי הרבה לטיפולך המסור בתביעת אובדן כושר עבודה, זאת לאחר פציעה קשה שעברתי. אבקש להדגיש כי גם לאחר קבלת דמי אובדן כושר עבודה, המשכת בטיפול למיצוי כל הזכויות המגיעות לי וקבלת כספים נוספים שכלל לא ידעתי שמגיעים לי כחוק בהתאם למצבי. כל זאת ביסודיות ובנועם הליכות, ועל כך תודתי הרבה. יישר כח!
בברכה, רונן שיינברג
052-8331140
ברצוני לשבח את התנהלותך, טיפולך המסור, הקשבתך והדהותך עם צרותי בשעותי הקשות ביותר, כאשר התמודדתי עם גידול ענקי בגזע המוח. דווקא בשעות אלו אנו צריכים עמית אמיתי מול חברת הביטוח ואת זה מצאתי אצלך. ייעצת לי, הכוונת אותי לאנשים המתאימים ובסוף הוצאנו את האישורים המתאימים, כל זאת בכדי לעבר את התקופה הקשה בחיי. אוסיף גם כי לאחר הניתוחים שעברתי, עזרת לי גם במיצוי זכויותי (שאת חלקן אפילו לא ידעתי) וגם באוזן קשבת והזדהות אמיתית. על כן, אין לי אלא לומר לך המשך בדרכך, אתה עושה עבודה מצויינת ועוזר לאנשים בשעתם הקשה, כל זאת בזמינות מקסימלית.
בברכה, עדי אילוז
050-8662966
דודי היקר, ב-12.9 קרתה לי תאונה בחניון של קניון רננים. החלקתי "בזכות" הריצפה החדשה המבריקה והמסוכנת, שהתקנתה הסתיימה זמן קצר לפני נפילתי. הועברתי באמבולנס לבית חולים תל השומר, שם אובחן ריסוק של פיקת הברך ושיש לבצע ניתוח. מחלקת האורטופדיה בתל השומר טיפלה בי במסירות בעודי במיטה עם גבס בהמתנה לניתוח. אך הרפואה הציבורית נוהגת כימים ימימה. אין מספיק חדרי ניתוח, אין מספיק צוותים וכך לא ידעו לומר לי מתי אנותח. אנשים במחלקה מחכים גם 10 ימים לניתוחים. החלטנו להשתמש בביטוח הניתוחית שלנו שעשינו לפני 25 שנים בחברת כלל. דודי עמית, סוכן הביטוח שלנו זה עשרות שנים, הבין את המצוקה בה הייתי, מגובסת, ממתינה לניתוח שמבושש להגיע. מהרגע שהודענו על רצון להפעיל את הביטוח, תוך שעות ספורות, הועברתי לאסותא, בחרנו את הרופא שרצינו, ותוך כדי מעבר מתל השומר לאסותא, דודי עשה מאמצים יוצאי דופן, דאג שכל האישורים הדרושים יגיעו לאסותא בזמן, כך שלא הצטרכתי להמתין זמן נוסף. אני רוצה להודות לך, דודי עמית, מכל הלב, על ההבנה למצב בו הייתי, למהירות תגובתך ולטיפול האישי שלך מול כל הגורמים המדוברים. אין ספק, שהביטוח שעשית לי ולבני משפחתי, הצדיק את עצמו ברגע האמת. תודה רבה,.
שטרום רונית
054-6495629
דודי שלום,
עכשיו לאחר כשבוע ממקרה התאונה התפניתי להגיד מילה טובה.
אני רוצה להודות לך על הייעוץ המהיר שהענקת לי ביום התאונה, על האבחנה שלך בנסיבות המקרה והמלצתך הכנה כיצד לפעול.
בד בבד סידרת לי את כל הפרוצדורה מול חברת הביטוח הראל שהיתה שירותית ומהירה בתגובה.
מרגע פנייתי, תוך יממה, בוצע הניתוח בבית חולים "הרצליה מדיקל סנטר" ע"י רופא מומחה שנבחר על ידי בהמלצתך.
המון תודה, הדרך עוד ארוכה להחלמה הסופית של טל, נקווה לבשורות טובות.
בברכה, יורם
050-6441010
צריים טובים דודי היקר.
ראשית אני חשה בטוב ומחלימה לאט לאט.
ביום שני יש לי ביקורת אצל רופא המנתח להמשך טיפול.
אני רוצה לפרגן לך על השירות והיחס המעולה...כשאני מרוצה וטוב לי אני נוהגת לחלוק את הטוב הזה עם חבריי.
דיברתי עם חבר קרוב שגר באילת הוא עצמאי יש לו מעבדת שיניים. שוחחנו הבוקר על נושא הביטוח.
הוא שיתף אותי כמה הוא מאוכזב ואיך כל השנים למרות אין ספור דברים שקרו לו מעולם לא קיבל שקל מהביטוח שלו.
המלצתי עליך בחום.
ציקי מוצפי
054-4478343