בשנת 1994 הקים דוד עמית, מהנדס תעשיה וניהול B.Sc בוגר אוניברסיטת בן גוריון שבנגב.

סוכנות ביטוח שהתמחותה ניהול החיסכון לטווח הבינוני – ארוך של לקוחותיה.

מאז התפתחה הסוכנות והרחיבה את פעילותה ל:

תחום הפיננסים – (פנסיה, גמל, השתלמות, חיסכון פרטי וכו') 

ניהול הסיכונים של התא המשפחתי. (ביטוח חיים, בריאות, סיעוד וכו')

ניהול ההתחייבויות של הלקוח (מתן אשראי והלוואות).

הסוכנות עובדת ומשווקת את  כל חברות הביטוח בישראל , כיום הסוכנות יכולה לומר נאמנה כי הינה ברוקר של כל חברות הלקוח ועבודתה היא על פי דרישותיו ואילוציו של הלקוח בלבד!

הסוכנות משווקת את שלושת קרנות הפנסיה המובילות בישראל (הראל, מקפת, עתודות). ואת שישה בתי ההשקעות/חברות ביטוח המובילות בתחום קופות גמל והחיסכון הפרטי.

מבנה ארגוני:

בסוכנות הביטוח עובדים 3 משווקים בעלי רישיון סוכן ביטוח.

ב- 1.7.2018 עברה הסוכנות להוד השרון לתוך סוכנות הביטוח השניה בגודלה בישראל "תמורה".

וזאת לאור הרגולציה , החידושים האין סופיים בענף והגדלת התחרותיות מה שיצר הטמעה של תהליכים ושיטות עבודה חדשות כדי להישאר תמיד בחזית טכנולוגית ולהתעדכן תדיר בשינויים ובהתפתחויות בענף.

כל מערך התפעול של הסוכנות מתבסס כיום על מערכות סוכנות הביטוח תמורה "תמורה" ולכן תהליכי העבודה ממחושבים במלואם והמשרד מצויד במערכות CRM  מתקדמות המאפשרות ממשק מהיר ומדוייק יותר ללקוח ובקרה טובה יותר על כספו.

הסוכנות מקפידה לשלוח את עובדיה להשתלמויות וכנסים מקצועיים כדי לתת לכם, הלקוחות, את המידע העדכני ביותר ואת השירות המקצועי ביותר.

לקוחות עמיתים:

בין הלקוחות הסוכנות ניתן למצוא לקוחות מהסקטור הציבורי (עיריות, רשויות מקומיות , חברות ממשלתיות) הסקטור הפרטי ( משרד עורכי דין, חברות שירותים , חברות תוכנה , חברות בורסאיות ) ומאות עסקים קטנים ולקוחות פרטיים.

הסוכנות מאוד מוכרת ומוערכת בקרב הגופים הפיננסים (חברות ביטוח קרנות פנסיה ובתי השקעות) וזאת בזכות  המקצועיות של עובדיה והעומד בראשם, לכן  . . . . 

נשמח גם אותך לראות בין אלפי לקוחותינו המפרגנים!

הביטוחים שלנו

ביטוחי בריאות

כל המידע כאן

ביטוחי משכנתא

כל המידע כאן

ביטוחי חיים

כל המידע כאן